VVV Tour

SEYCHELY POHODOVĚ S ČP

kufr pdf

Termín:10.12. (Pá) - 19.12. (Ne) 2021

změnit termín

Délka pobytu:10 dní, 9 nocí

ID hotelu:985085

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 72 990 Kč

Program
1
Praha (Vídeň) – Mahé
Odlet na Seychely dle konkrétního letového řádu.
2
Mahé
Vítejte na Seychelách! Po vyřízení nezbytných formalit setkání na letišti s místním zástupcem, upřesnění detailů pobytu, poté pokračování do hotelu a zasloužený odpočinek po dlouhé cestě.
3
Mahé
Lehký program – půldenní výlet po ostrově Mahé, největším ze všech seychelských ostrovů a přirozeném centru celého souostroví. Návštěva města Victoria, „nejmenšího hlavního města světa“ a prohlídka hlavních zajímavostí – slavné věžní hodiny, místní trh s pestrou nabídkou ovoce, ryb a koření, krásná botanická zahrada, dílny zdejších řemeslníků (zejména zlatníků).
4
Mahé
Celodenní výlet za podmořskou přírodou Seychel. Plavba katamaránem se zastávkou na šnorchlování a pozorování mnoha zdejších druhů ryb a rybek. Oběd na palubě, kuchyně zaměřená na kreolské speciality, které jsou pro Seychely typické. Pokračování na nádherné pláže ostrůvku Moyenne, zde koupání nebo jen odpočinek v tomto malém kousku ráje. Před návratem na pevninu stylové rozloučení skleničkou „petit rum punch des Iles“ – tedy rumového punče.
5
Mahé
Volný den s možností koupání v teplých vodách Indického oceánu, vychutnávání atmosféry tropického ráje. V případě zájmu možnost fakultativních výletů po ostrově Mahé, bližší informace na vyžádání.
6
Mahé – Praslin
Přejezd po zemi a poté trajektem na další z ostrovů Seychel, Praslin, známý svou až kýčovitou krásou. Transfer na hotel a zbytek dne volno.
7
Praslin – La Digue – Praslin
Výlet na třetí z ostrovů navštívených během této cesty, pohodový a příjemně „zapadlý“ ostrov La Digue. Přejezd trajektem, vysvětlení hlavních míst k návštěvě a samostatné objevování ostrova ze sedla bicyklu – provoz zde je zcela minimální a rozhodně se zde také neztratíte.
8
Praslin
Celodenní poznávání krás ostrova Praslin – výlet do NP Vallée de Mai (UNESCO, nejmenší přírodní lokalita na tomto seznamu) s jednou nejznámějších pláží světa, Anse Lazio. Zdejší primární les je domovem mnoha druhů ptactva, a proslulý především palmami „coco-de-mer“ (lodoicea seychelská) s kokosy ve tvaru ženského lůna – symbolem Seychel a největším rostlinným semenem světa.
9
Praslin – Mahé – odlet
Poslední koupání a odpočinku u moře. Dle konkrétního letového řádu návrat na ostrov Mahé, přesun na letitě a odlet domů dle konkrétního letového řádu.*Možnost libovolného prodloužení programu/pobytu na přání klienta.
10
Praha/Vídeň
Přílet dle konkrétního letového řádu, konec programu.
Popis
Pokud existuje tropický ráj, pak Seychely jsou horkým kandidátem na vítěze. Souostroví s typickými hornatými siluetami, pláže a plážičky s tyrkysově modrou vodou a známé palmy s kokosy ve tvaru…elegantního pozadí, jež si tato nádherná země dala dokonce na razítka pasové kontroly. Hlavním důvodem návštěvy je zdejší průzračná voda s bohatým podmořským životem a idylické pláže obklopené palmami. Seychely ale mohou nabídnout mnohem více, zdejší pestrá tropická příroda přímo láká k objevování – stálezelené pralesy, romantické vodopády, mnoho druhů ptactva a nádherný podmořský svět plný korálů a pestrobarevných ryb.
Během této pohodové poznávací cesty budete mít možnost vychutnávat si to nejlepší, co Seychely nabízejí. Navštívíte tři hlavní ostrovy – největší ostrov Mahé, nádherný Praslin a odlehlý ostrov La Digue. Odpočinek na nádherných plážích budou střídat výlety na moře, do města, ale i do tropické džungle. Navíc v pohodovém, neuspěchaném tempu, s dostatkem času k načerpání nových sil a pozitivní energie, kterou je toto úžasné souostroví přímo nabité. Cestu zpříjemní přítomnost českého průvodce, který se bude starat o Vaše pohodlí a hladký průběh cesty. Krásy Seychel již čekají!
Cena nezahrnuje
Pojištění storna
*Zajistíme na přání za příplatek. Pojištění storna i na případy covidu.
Spropitné místnímu personálu
*Patří k běžné praxi při spokojenosti se službami
Cena zahrnuje
Mezinárodní letenka
*Mezinárodní letenka na trase Praha – Mahé – Praha
Ubytování
*7x nocleh v hotelu úrovně 3* se snídaní a vlastním sociálním zařízením
Doprava
*Veškerá pozemní a lodní doprava dle programu
Služby českého průvodce
*Služby zkušeného a příjemného českého/slovenského průvodce
Místní průvodce
*Služby místních anglicky mluvících průvodců v poznávací části programu
Výlety
*Všechny výlety a vstupy dle programu v ceně
Stravování
*Všechny snídaně a 1x oběd během lodního výletu
Informační materiály
*Informační materiály CK k dané cestě
Cestovní pojištění
*Kvalitní cestovní pojištění zahrnující také pojištění na covid.
Pojištění CK proti úpadku
Služby za příplatek
Příplatek za jednolůžkový pokoj
*Cca 18.490 Kč/os.
Polopenze
*Dle konkrétního hotelu, cena na vyžádání
Fakultativní výlety
*Kompletní nabídka na vyžádání, nebo k dispozici na recepci hotelu
Prodloužení programu
*Na přání prodloužíme program u moře o libovolný počet dní.
Poznámky
Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.Cena se může měnit na základě dostupného ubytování, cen mezinárodních letenek a kurzu EUR.Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.Zájezd je garantován při minimálním počtu 8 účastníků.Na přání nabízíme libovolné prodloužení programu/pobytu.CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.Zkontrolujte si s námi prosím požadavky z hlediska covid-19 (testování).
Proč vybrat tento zájezd
Dechberoucí krása Seychel nad vodní hladinou i pod ní*Příjemná kombinace odpočinku a poznání*Úžasné písčité pláže, lemované palmami*Nenáročné výlety katamaránem, chůzí i na kole*Ubytování v příjemných 3* hotelech*
Destinace
Seychely, ostrovy Mahé – Praslin – La Digue

Podobné zájezdy

SEYCHELY POHODOVĚ S ČP

destinace: Seychely, Poznávací zájezdy - Seychely, Seychely

termín:10.12. (Pá) - 19.12. (Ne) 2021 (10 dní, 9 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Dle programu

SEYCHELY POHODOVĚ S ČP
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Základní cena72 990 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: VIVA Travel dovolená-na-přání s.r.o. IČO: 06518770
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...