VVV Tour

EKVÁDOR A GALAPÁGY S ČP

kufr pdf

Termín:26.11. (Pá) - 08.12. (St) 2021

změnit termín

Délka pobytu:13 dní, 12 nocí

ID hotelu:985084

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Dle programu

Cena vč. tax: 129 990 Kč

Program
1
Přílet
Po příletu do Quita Vás přivítá český průvodce a máte zajištěný privátní transfer do Vašeho hotelu v severní části hlavního města Quita.
2
Quito (s)
Dnes máte zajištěnou prohlídku jednoho z nejvýše položených hlavních měst světa, s návštěvou rozsáhlého koloniálního centra. Vezmeme Vás k rovníku a prohlédnete si muzeum v přírodě Inti Ňan s možností vyzkoušet si na vlastní kůži fyzikální fenomény přímo na rovníkové linii. Po ukončení přejezd na haciendu v blízkosti NP Cotopaxi.
3
NP Cotopaxi (s)
Dnes navštívíte NP Cotopaxi s možností krátkého výstupu k horské chatě ve výšce 4850 m.n.m. Poté navštívíte lagunu Limpiopungo uprostřed andské tundry a budete mít možnost spatřit divoké koně s úchvatnými výhledy na ledovec aktivní sopky Cotopaxi. Poté se vrátíte zpět do Quita. Nocleh ve stylovém hotelu v blízkosti letiště.
4-7
Amazonie (s, o, v)
Transfer na letiště a odlet do Lago Agria, odkud se vydáme do vnitra deštného pralesa po řece Cuyabeno, poplujeme na motorových kánoích tunelem husté vegetace do lodge umístěné na březích laguny uprostřed džungle. Cestou můžete vidět množství neotropických druhů různých zvířat, od opic přes barevné papoušky až po lenochody či želvy. Třídenní program s plnou penzí obsahuje projížďky po laguně s jedinečnými západy slunce, návštěvu autochtoního kmene Sionů, procházku pralesem a plavby jezerním systémem s pozorováním denní i noční fauny.
7
Quito (s)
Dnes Vás čeká návrat do Quita. Po snídani opouštíme lodge a vydáme se zpět na letiště, odkud odlétáme do Quita, ubytování v blízkosti letiště.
8-12
Galapágy (s, o, v)
Dnes odlétáte na Galapágy, poté následuje transfer na ostrov Santa Cruz a odsud rychlý přesun člunem na ostrov Isabela, kde Vás čekají močály, plameňáci a chovná stanice želv. V těchto dnech Vás čeká pestrý program plný výletů po ostrově Isabela, Santa Cruz a jedním lodním výletem na některý z okolních neobydlených ostrovů. Budete mít možnost pozorovat zvířata v jejich přirozeném prostředí, která se vůbec nebojí lidí (leguáni, lachtani, fregatky, pelikáni, rejnoci, žraloci), vydáte se na procházku na vulkán Sierra Negra a do lávových tunelů či na vysočinu ostrova Santa Cruz, kde spatříte ikonické želvy sloní.
12
Odlet (s)
Dnešní den odlétáte z Galapág a máte zajištěný následný let domů.
13
Přílet
Přílet do Evropy dle letového řádu mezinárodních letenek.Konec programu.
Popis
Galapágy jsou perlou Jižní Ameriky a místní zvířecí safari patří mezi nejlepší na světě. Během tohoto zájezdu s českým průvodcem budete mít možnost poznat to nejzásadnější z této neuvěřitelně rozmanité země, a to v pohodlí 3* hotelů. Vezmeme Vás do Amazonie, prohlédnete si vyhlášenou sopku Cotopaxi a navštívíte také historické památky v hlavním městě. To nejlepší na konec, unikátní zvířecí druhy Galapág, místo kde se lidé dostanou ke zvířatům na dosah ruky. K tomu přihodíme skvělého a znalého českého průvodce, co říkáte?
Cena nezahrnuje
Osobní útrata a spropitné

Osobní pojištění

Poplatky
*Vstupy a poplatek za vstup do národního parku na Galapágy 160 USD.
Lokální odletová taxa
*Na letišti, pokud je místními úřady vyžadována.
Cena zahrnuje
Průvodce
*Český průvodce po celou dobu programu.
Letenky
*Zpáteční mezinárodní letenka a lokální letenky dle itineráře.
Transfery
*Všechny transfery zahrnuté v itineráři.
Ubytování
*Se snídaní dle itineráře.
Plná penze
*V rámci Galapág a Amazonie.
Kompletní program
*Po celou dobu na Galapágách vč. všech výletů.
Pojištění CK proti úpadku
Služby za příplatek
Cestovní pojištění
*Ve dvou variantách: klasické cestovní pojištění / cestovní poj. s pojištěním storna zájezdu.
Ubytování
*Vylepšení na 4* hotel.
Příplatek za samostatně cestující osobu
Poznámky
Cena je kalkulována na základě 1 osoby sdílející dvoulůžkový pokoj.Cena se může měnit na základě vybraného termínu, mezinárodních letenek a kurzu USD.V případě přestupu v USA je nutné si vyřídit povolení ESTA.Doporučujeme si sjednat cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu.Pro vnitrostátní lety jsou povolena zavazadla do 15 kg.CK si vyhrazuje právo na zvýšení ceny zájezdu z důvodu zvýšení ceny letenky či letištních poplatků.
*Možnost prodloužení o týdenní program s anglicky mluvícím průvodcem od 34.990 Kč/os:1.den Přílet do Ekvádoru, transfer na hotel, ubytování 3*2.den Odlet do Cuenca, odpoledne city tour, ubytování 3*3.den Půlden Cajas, odpoledne volno, ubytování 3*4.den Inga Pirca, Alausi, ubytování 3*5.den Vláček Nariz del diablo, Riobamba, Banos, ubytování 3*6.den Banos, odpoledne odjezd do Quita, ubytování 3*,7.den Připojení k hlavní části programu na celý den v QuituMožno i s českým průvodcem, minimální počet 6 osob
Proč vybrat tento zájezd
Český průvodce – specialista na Ekvádor a Galapágy*Divoká džungle v Amazonii – pobyt s programem*Galapágy – perla Jižní Ameriky a jedno z nej safari světa*Návštěva aktivní sopky Cotopaxi*Privátní transfery, komfortní hotely*Malá skupinka*
Destinace
Galapágy, Quito, Amazonie, NP Cotopaxi

Podobné zájezdy

EKVÁDOR A GALAPÁGY S ČP

destinace: Ekvádor, Poznávací zájezdy - Ekvádor, Ekvádor

termín:26.11. (Pá) - 08.12. (St) 2021 (13 dní, 12 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Dle programu

EKVÁDOR A GALAPÁGY S ČP
Seznam služeb k objednání
PopisCenaPočetCena
Základní cena a oddělené složky ceny zájezdu (povinné příplatky)
Základní cena129 990 Kč0 Kč
  
Celkem (CZK)0 Kč
Konečná cena zájezdu bude potvrzena pracovníkem cestovní kanceláře.
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: VIVA Travel dovolená-na-přání s.r.o. IČO: 06518770
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...