VVV Tour

Menu

Výlety Bulharsko

Pokud si chcete svoji dovolenou zpestřit, něco vidět a poznat něco z Bulharska, nabízíme vám řadu výletů. S jejich kompletní nabídkou pro každé pobytové místo vás seznámí delegát na společné schůzce. Výlety si můžete vybrat a zaplatit u nás v kanceláři, nebo až přímo na místě.

NABÍDKA FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ 2022

 

 

Delfinárium ve Varně (půldenní)

Hlavním programem návštěvy třetího největšího města bulharské republiky bude nezapomenutelná delfínní show. V případě, že jste delfínní show v životě neviděli vřele doporučujeme. Po návštěvě delfinária následuje 1 - 1,5 hod rozchod po městě Varna s možností nákupu za výrazně nižší ceny. Návrat je kolem 15:30 / 16:00 hod odpoledne.

 

Sozopol a lodní výlet po řece Ropotamo

Výlet určený pro milovníky historie a přírody. Započneme prohlídkou po jednom z nejstarších a nejúchvatnějších měst bulharského Černomoří - Sozopolu, které je podobně jako Nessebar od roku 1970 pod záštitou Unesco. Uvidíme starobylé kostely a dřevěné domečky z renesančního období vytvářející romantickou a relaxační atmosféru. Pokračovat budeme plavbou ve člunu po slavné řece Ropotamo, jejíž zajímavostí je, že voda se zde mění ze sladké ve slanou. Řeka je součástí přírodní rezervaci Ropotamo, kde budeme obdivovat okouzlující přírodu. Poslední zastávkou bude čtvrté největší město Burgas, kde budeme mít možnost výhodně nakoupit v nákupních střediscích během volného programu či navštívit věhlasné kavárny v Mořské zahradě.

 

Džíp Safari – dobrodružný výlet

Toužíte-li zažít nevšední zážitek plný dobrodružství a adrenalinu, projet se vojenským džípem po vesničkách, horách, lesích, přes řeky, navštívit nejvyšší bod Slunečného pobřeží, zastřílet si ze vzduchovky, navštívit soukromou zoo, klášter, palírnu tradiční bulharské rakije a ochutnat ji a dát si oběd v typické bulharské restauraci, je tento výlet určen právě pro Vás! Vše zde popsáno je zahrnuto v ceně.

 

Burgaská jezera  “ Lázně, Balneologie" a koupání

S možností koupání se v lázni zůstávající po odsolování mořské vody bohaté na soli a minerály, blahodárně působící na pokožku, ekzémy, artrózu, revmatismus atd.

 

Západ slunce na jachtě

Jak si nejlépe vychutnat okouzlující, romantický a nezapomenutelný západ slunce? Představte si dvě hodiny na jachtě se sklenkou sektu, oříšky a nádherný výhled na staré město Nesebru, pobřeží Ravda, Svatý vlas, Elenite...

 

Piráti z Karibiku- slunce, vlny, zábava a All inclusive na katamaranu ‘’ COOK ‘’ ! NÁŠ TIP !!!

Užijte si plavbu na palubě katamaranu COOK podél pobřeží s bohatým piratským programem pro děti a dospělé. Záleží jen a jen na Vás jestli se rozhodnete opalovat, relaxovat, koupat se v moři, zůčastnit se piratských soutěží, malovaní, tetovaní a navíc s programem All inclusive, který zahrnuje neomezenou konzumací piva, vína, rakije, vody a malinovky. V ceně je zahrnut oběd, prohlídka ostrovu ‘’ SVATÉ ANASTAZIE ‘’ а český nebo slovenský mluvicí průvodce.

 

Piknik na jachtě

Celodenní výlet plachetnicí spojený s piknikem, konzumace ryb, vína, piva a nealkoholických nápojů. Možnost rybaření, opalování, koupání či potápění.

 

Pro vášnivé rybáře Rybolov

Оdjezd brzy ráno kolem 6:00 hod do přístavu. Rybaření bude trvát asi 2-3 hodiny. Získáte rybářské pruty a užijte si nezapomenutelný rybolov.

 

Noční výlet do Nesebru

Návštěva Nesebru - architektonické rezervace se starobylými kostely a chrámy, malebnými domečky a romantickými uličkami, která je zahrnuta do seznamu UNESCO od roku 1983. Prohlídka jedinečných památek evropské kultury v doprovodu delegáta s českým výkladem.

 

Plavba Ropotamo, Sozopol a katamarán

Malebná krajina Černého moře a nezapomenutelná katamaránová plavba během výletu do nejzajímavějších koutů jižního bulharského pobřeží. Nejprve návštěva národního parku Ropotomo a výlet lodí po řece. Mimořádné kouzlo tohoto místa a všudy přítomná zvěř je jedinečnou příležitostí k relaxaci obklopené přírodou. Pak navštívíte Sozopol - jedno z nejstarších měst v Bulharsku, které se nachází v půvabné zátoce. Při procházce s průvodcem objevíte starodávného ducha tohoto jedinečného města. Oběd v restauraci a volný čas na prohlídky památek nebo nakupování. Návrat do Nesebaru na palubě Seacat One katamarán, kde si užijete úžasnou krajinu ostrovů St. Ivan a Peter, stejně jako města Burgas, Pomerania a Aheloy. Návrat do hotelů odpoledne.

 

Plavba lodí LAZY DAY

Dobrodružství, na které jen tak nezapomenete! Program zahrnuje plavbu lodí podél pobřeží, relax a opalování, koupání v otevřeném moři. V ceně je zahrnutá konzumace alko i nealko nápojů a oběd na palubě.

 

Rybaření a piknik na jachtě

S jachtou se vydáte z přístavu na otevřené moře, můžete rybařit z lodě, udice a návnadu pro vás připraví kapitán. Je možné lovit převážně menší rybky, pokud se zaštěstí a ulovíte větší úlovek, je možné ho připravit na grilu přímo na lodi. V zásobě jsou připravené i ryby na gril. Plavba je spojena s opalováním, možností se vykoupat v moři i panoramatickou projíždkou.

 

Bulharská vesnička

V 18:30 hod (cca 30 minut cesta) se s celou skupinou přemístíme do malebné vesničky BATA. Zde na Vás bude čekat bohatý program zahrnující úvodní přípitek rakije, hostinu o 4 chodech (šopský salát, polévka, grilované kuřecí maso, bulharské pečivo, meloun či jiné ovoce  jako dezert), neomezenou degustaci bílého a červeného vína, nestinarský tanec na žhavém uhlí, folklórní tance, originální soutěže a na závěr diskotéku (i v průběhu programu živá kapela). Kolem půlnoci příjezd na Slunečné pobřeží.

 

Istanbul - výlet do brány Orientu  (jednodenní)

Díky poloze letoviska, ve kterém se nacházíme, je vzdálenost kratší než z tureckých letovisek. Čeká vás okružní jízda s prohlídkou Modré mešity, Hippodromu, asijské části města a Bosporu. Ve volném čase je možnost navštívit Velký krytý bazar, Egyptský bazar nebo si udělat lodní výlet po Bosporu. V ceně jsou zahrnuté snídaně a oběd v restauraci 4* hotelu. Dvoudenní verze zahrnuje navíc ubytování ve 4* hotelu. Odjezd z Istanbulu kolem 18 hod, návrat kolem půlnoci. Fakultativní výlety – lodní výlet po Bosporu (25 Euro), návštěva paláce Topkapi a chrám Aya Sofia (38 Euro, návštěva Miniaturku (15 Euro).

 

Quad Safari – Čtyřkolky

Čtyřkolky a jízda po blizkých kopcích nad Slunečným pobřežím, kouzelné vyhlídky na moře, vinice střídající borovicové háje. To vše Vám nabízí půldenní projiždka na čtyřkolkách s místním, zkušeným průvodcem.

 

Informace na závěr:  Jako klienti cestovní kanceláře VVV TOUR CZ1 s.r.o. získáváte zvýhodněné ceny fakultativních výletů. Veškeré transfery a služby jsou zahrnuty v ceně výletu. Rozšířené informace ohledně jednotlivých výletů získáte na informačních schůzkách, kde se můžete nahlásit, nebo i telefonicky dodatečně (kontakt na informační tabuli). Nebojte se v žádném případě na cokoliv zeptat. Děkujeme.

 

 

Vytvářím objednávku...